Şişme havuz – Çocuğunuz için Küçük Boy

Şişme havuz

Bu özellikle banliyö bayanlar ve evler tatil ve dinlenme sırasında, bebeğiniz için tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu – Yaz sıcağında serin sıçrama, zevkle ve sadece güzel ve güneşli bir şişme havuzlar üzerinde eğlenceli olabilir küçük bir gölet.

Ancak, bu mükemmel bir deniz ya da o kadar basit değil nehir gönderilen her istek için tatil, bu yüzden bile nehir ve göllerde bir vogël.Ngrohjes çocuk, kalabalıklar, tatarcık ile tehlikeli sualtı akımlar ve kayalar değildi küçük Fidgets için bir tehdit haline gelebilir keskin genç anne ve kampanyalar gibi seyahat püskürtmek kusurları vardır.

Çocuğunuz için en iyi eğlence

Ama onların genç çocukların pek çok bakımdan, suyun doğal organları yerine, çocuklar için şişme havuz satın almak için yeterli bir sevinç, mahrum çocugunuz için eglenceli etmek gerekli değildir ve bazı yönlerden, hatta belki Onları geçer.

Bu hareketlilik ile başlayabilirsiniz bu “alternatif” ya da pellgje.Ju havuzları ana avantajı olduğunu söyleyebiliriz, bu çok uygun ve pratik – – Her şeyden önce, bir şişme havuz unutmayın gereklidir bu yüzme yerden bir yere taşımak kolaydır ve dışarı atmak için tüm gerekirse tavan kış kaldırmak ve onun güvenliği hakkında endişe.

Çocuğunuz tamamen güvenli kapasite çevrenizdeki sıçramasına ne zaman ve annesi sürekli sahil izlemek yerine, biraz rahatlayabilirsiniz – çok uygun küçük şişme havuzlar, deniz veya su başka vücut için yanınızda ve.

Takip bakım, sonra bir şişme çukur kazmak kendi inşaat daha fazla yatırım ve sahip olacak sabit havuz, aksine, bütün havuzlar bu gerçekten şişme havuz değil nankör taahhütname görünebilir.

Bu tür “yapay” su kütlesi istediğiniz zaman o, aslında, ve bunun için sadece evden çıkmak için ihtiyacınız olan su sıçramasına sonra, çocuğunuz hitap ve kavgalar düzenlemek için muhtemeldir!

Veliler daha sonra soru ortaya çıkar önce tabii ki, nasıl bir çocuk şişme havuz seçilir? Çocuğun gerekli gereksinimlerini karşılamak ve iyi kalite ve sürdürülebilir satın alma (en azından için vardır için daha rahat olması çok önemlidir sürece çocuk büyüdükçe) .Mënyra

Eğer bu “şişme” göletin doğru boyut seçerseniz, o suyun bir çok kazanç varsa, çocuk için çok sakin olabilir, çocuğunuz yüzmeyi öğretmek mümkün vücudun çünkü Su deniz veya bir nehir çok daha güvenlidir.

Nasıl çocuk havuzu seçilir?

Eğer satın almak için mağazaya gitmeden önce, bu çocuklar için şişme yüzme havuzları vardır ve yalnızca bu temelde ne başa iki seçenek lehine bir seçim yapmaktır.

 

Bu tür “yapay göletler,” esas kare, oval, daire veya dikdörtgen yanı sıra evlerde, adalar, korsan gemileri, küçük hayvanlar, bu yüzden peshkdhe düzenli geometrik şekillerin şeklinde, onların şekil ayırt üzerinde.

kendi aralarında olduğu gibi, onlar 1,5 yıla kadar, çocuk  örnek yüksekliği ve yaşa bağlı olarak seçilmelidir kimin açısından farklı olabilir, genellikle Mini Pool, jant yüksekliği en fazla 17 den ulaşır maliyeti cm, 20 cm ile 50 cm arasında bir jant yüksekliği ile “sıçrama” seçebilirsiniz, 1.5-3 yıl oldu.

Eğer oturup harika ve Tipik. Ne yüzebilirsiniz, bu tasarımlar takviyeli sert tamponlar vardır aile şişme havuzu vardır.

Hala bazı yapmanız gereken Bu seçenek kolayca bahçesinde monte edilebilir bahçe veya ev ülke, için mükemmel ve kış ev ya da denizde seyahat etmek, tjera.Por amaçlı alanı boşaltarak, tümüyle kaldırılır küçük modeli çok yer kaplar ve sürekli toplamak denizde sökmeye ve ulaşım kolaydır olmaz.

Şişme Havuz Nasıl Şişirilir?

Eğer dikkat etmelidir Başka bir şey – bu basit pishinë.Modelet bina bir duvar oluşturan, su seviyesindeki artış ile birlikte yükselir bir şişme halka oluşur.

Bu havuz daha istikrarlı ve çocuğunuzun şişme bitirmek için en iyi seçeneği için güvenli hale nedeniyle birkaç şişme tabaka oluşur çeşitli modelleri vardır.

Çocuğunuzla birlikte bu gölet gibi küçük bir su oluğu, hatta gibi ek olarak bu modeller ek donanım, daha qëndrueshme.Ka modelleri olma eğilimindedir, sıcak, yumuşak ve rahat olacak plaj topları ve çapa, çubuklar, toplar ve basketbol şişme halkalar, şişme havuz nasıl şişirilir? küçük tekneler ve çocuklar ve yetişkinler için birçok heyecan verici ekstralar: Oyunun merkezinde karşısında.

Bu arada, bu oyun ve havuzlar özel bir çeşit ürünlerinin yüksek kalitesi ile karakterizedir şirket Intex, bulunabilir.

Bazen hava minder, çocukların hassas cilt ve vücut genel aşırı ısınma erozyona yol açabilir güneş ışığına maruz kalma, çocuğunuzu korumaya yardımcı özel elemanlar ile donatılmış olabilir.

Bunu yapmak için, bazı modellerde havuz şeklinde bir parçası olabilir, küçük barakalar veya maske var, tabii ki, onlar daha iyidir esas. Ne, gölgede bir havuz koymak için fırsat varsa, Daha sonra bu tür cihazları can ve mutlaka olmadan.

Böyle bir satın alma önemli bir parçası pompa, bu tamamlandığında ise, satıcı ile kontrol ediniz ve bireysel seçmek için iyi bir model olabilir.

aynı zamanda çok önemli bir ayrıntı: Tahliye vanası, orada yok, sanki daha az ısı periyodik sitenizi riske.

Çocuğunuz, herhangi bir özel mağaza havuz kurulumu ya da olabilir bir oyuncak satın daha basit ve fiyatları çok daha düşük olduğu ve seçim daha yukarı. Olduğu, maliyet olarak değişecektir çevrimiçi sipariş ucuz üreticileri, havuz kullanılan malzemelerin kalitesi, boyutları ve inşaat.

Her zaman su olacak yeterince büyük bir havuz boyutu yüzme havuzu, satın almak için gidiyoruz, sen temizliğini ve durumunu sağlayacak ek donanım satın almanız gerekir muhtemelen unutmayın su kuyusu, su arıtma kevgir için kimyasal özel bir grup su yüzeyinden enkaz kaldırmak için.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir