Temizle Comfort Havuz Sanitasyon Sistemi NSF Sertifikası Aldı

NSF International tamamladı elektrik güvenliği sertifikası Temizle Comfort’un havuzu sa bir CCWFamily_usethisnitation sistemleri.

Kaplıcalar ve yüzme havuzları için UL 1563 için NSF sertifikası, uygun elektrik performans ve güvenlik gereklerini belirler Ulusal Elektrik Yasası, NFPA 70, maddesi 680 ile uyumu doğrular. Ayrıca bu yeni teknoloji için bu önemli bir kilometre taşı sistemi ve havuzları ve kaplıcalara uygulanabilirliğini doğrular.

“Clear Comfort Bu sertifika müşterilerimize sağladığı doğrulama ve güvence heyecan ise,” Steve Berens Clear Comfort CEO’su. “Artık klorlu havuzlar yerinden kötü etkilerini muzdarip yüzücüler, güçlü ve tutkulu bir tepki ile kombine edildiğinde, belgelendirme gönül rahatlığıyla için gerekli elektrik güvenliği güvence sağlar.”

“NSF UL elektriksel güvenlik standartlarına Temizle Comfort’un uyumunu duyurmaktan mutluluk duyar.” Dave Purkiss, Genel Müdür Belediye Su Ürünleri Bölümü dedi. “NSF International halk sağlığı ve tüm paydaşlar, yani halk, iş dünyası ve devlet kurumları çıkarları hizmet verirken güvenlik temelli risk yönetimi çözümlerinin önde gelen global sağlayıcısı olmaya adamıştır.”

NSF UL 1563 gereksinimleri, UL Standartları kapsamında belirtildiği gibi, sahada monte sıcak küvetleri, yüzme havuzları ve non-kendine yeten kaplıcalar ile kullanmak için müstakil kaplıca ve sahada monte teçhizat meclisleri, körükler ve kontroller için geçerli . Bu ürünler açık, kapalı, ev veya ticari kullanım için, ya da her ikisi. Tüm ekipman montajı için tasarlanmıştır ve Ulusal Elektrik Kanunu’nun 680 uyarınca kullanmak olduğunu, NFPA 70 Bu gereklilikler de temel ürün ile incelenmiştir etmek alanına yüklenmiş aksesuarları uygulayın. NSF Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi (OSHA) tarafından Ulusal Tanınan Test Laboratuvarı (NRTL) gibi çok sayıda ürün standartları için Kanada Standartları Konseyi (SCC) ve Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından belgelendirme kuruluşu olarak akredite edilmiştir.

Temizle Comfort Hakkında:

Temizle Konfor üreten ve klor alternatif havuzu ve spa su sanitasyonu sistemleri satıyor. Ticari sistemler 75 kadar yüzde onların klor kullanımını azaltmak için müşterilerin sağlayan Clear Comfort’un yerleşim ürün, düşük klor ve klor içermeyen havuz tedavi sağlar. Colorado merkez ve üretim ile Temizle Comfort müşterilerine bir ABD yapımı, sürdürülebilir ürün getiriyor.

NSF International hakkında:

NSF International , bağımsız, kar amacı gütmeyen kuruluş, ürün belgelendirme ve gıda, su ve tüketim malları için standartlar yazarak korunmanıza yardımcı olur. 1944 yılında kurulan, NSF dünya çapında kamu sağlığını ve güvenliğini korumayı taahhüt eder. NSF Gıda ve İçme ve Rekreasyon Su Güvenliği ve Kapalı Çevre İşbirliği Merkezi Dünya Sağlık Örgütü olduğunu. Ek hizmetler Halk Sağlığı Eğitim NSF Merkezi aracılığıyla Kalite Güvence International ve eğitim tarafından sağlanan NSF Uluslararası Stratejik Kayıtlar, organik sertifikası ile teslim gıda ve su endüstrileri için güvenlik denetimleri, yönetim sistemleri kayıt bulunmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir