Eski yüzmek şampiyonu ve teknik direktör

Temizle Comfort A Not:  Claire, Clear Comfort’un bloga yeni bir ek, yüzme dünyasında deneyim büyük bir anlaşma ile bize geliyor. O ek olarak, o Denver Üniversitesi yüzme çalıştırdı 2007 yılında Dünya Üniversite Oyunları’nda beş kez All-American Bölüm I Ulusal Şampiyonu, ve Team USA Co-Kaptan idi, Asheville Kuzey Carolina Üniversitesi, Atina Bulldog Swim Kulübü, Asheville Masters, Morgan Hill Kaliforniya Splash ve hatta İsviçre. Bir kulüp takımı için  Claire de Kayıtlı Diyetisyen Diyetisyen ve Stanford Üniversitesi, Denver Üniversitesi, UNC-Asheville ve diğer birçok ile Diyetisyen olarak çalıştı istemciler. O yüzme ve sağlık deneyim ve uzmanlık hem de getiriyor. Hoşgeldiniz Claire!

Merhaba, ben Claire değilim! Ben klor ile havuzlar sanitizing için gerçek bir alternatif var olduğunu öğrendim zaman, “No way düşündüm! Bu bir rüya gerçek bu. ”

Ben yüzme emekli beri, klor geri havuzda dalış I için kullanılan yol beni korumuştur. (Ben benim master besin çalışmalarında öğrendim gibi) Saçımı cildim klor kokuyorsun ederim ve her zaman öldüğünü klor benim tiroid yavaşladı ve içten bedenimi etkilenen, cildim her zaman çok kuru ve pullu nasıl nefret ediyordu.

Buna rağmen, spor tutkum havuzu güverte yakın beni tuttu – bir antrenör olarak – ancak, ben hızla kloraminler gözlerimi ve boğazımı yakmaya çünkü bir havuz güvertede ayakta suda yüzme gibi gibi kötü olduğunu fark etti.

Ben kendi yüzme kariyeri boyunca klorun etkilerini gördük ve ayrıca yüzücüler ben koçluk var. Ben de pek çok emekli yüzücüler, master yüzücüler ve nedeniyle tiroid yavaşlatan klora kilo kaybı ile mücadele triathletes çalışır.

Bu yeni teknoloji hayatımda bir köprü! Ancak, ben de çok tutkuyla vücudumuz için ve çevre için ne kadar kötü klor hakkında konuşabilir … Ben yüzme seviyorum ve egzersiz yararları hakkında ve gidebilirsiniz. Her zaman yakın temiz su (göller, nehirler) ile sıcak bir yerde yaşamak sürece, yüzmeye gitmek için bir klorlu havuzda yüzmek gerekir.Klorlu havuzda yüzmek için veya bu nedenle, böyle bir zararlı kimyasala maruz bırakılmamalı, yüzmek ve değil: Ben sık sık, üzerinde benim vücut için daha hayırlıdır savaş. Bir teknoloji artık o karar özgürleştirici ortadan kaldırmak için var olduğunu bilmek için!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir