Daha çevre dostu havuz Beş adım

Çevre dostu bir havuz ile, çevre için kendinize düşeni yapabilirsiniz. Bugün bir bozulmamış, sağlıklı, sürdürülebilir yüzme ortamına enerji emme, kimyasal basmış sıcak bölgeden havuzunuzu açmak yardımcı olacaktır sürdürülebilir ürünlerin bir dizi vardır.

İşte (iyi bir şekilde) senin havuz daha yeşil hale getirmek için beş yolu vardır:

Senin pompayı yükseltin: programlanabilir, değişken hızlı havuzu pompası ile enerji tasarrufu. Sadece bir değişken hızlı pompa sizin havuz çevre dostu hale getirecek, bu size enerji maliyetlerinde kadar 90 oranında tasarruf edebilirsiniz.

Bir güneş havuz ısıtıcı yatırım: güneşten ziyade yakın santral ile havuz ısıtın. Dünyamızı korumak için üzerinize düşeni yaparken Yine, bir güneş ısıtıcı ile size enerji faturası bir azalma göreceksiniz.

Hayır daha fazla klor:  klor gibi kimyasalları Havuz sanitasyon çevre için kötü, ve onlar da sizin ve aileniz için kötü. Temizle Comfort’un LifeGuard Teknoloji ortamı ya da sağlığına zarar vermeden tam havuz sanitasyon sağlayan klor içermeyen alternatif sağlık sistemi sunuyor.

Mighty Bölmeler: geri dönüşümlü Yengeç kabukları mücadele en yaygın havuz suyu sorunları üç yapılan SeaKlear en biyolojik olarak parçalanabilen, tüm doğal bakla: bulutlu su, fosfat ve build-up.

: Bir havuz kapağını kullanın  Bu çok basit görünüyor, ama böylelikle enerji ve su tasarrufu, ısı tutmak ve suyun buharlaşmasını azaltacak kullanımda değilken senin havuzu kaplayan.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir