Çocuğunuzun sağlığına zarar üç yol havuz klor

Havuz klor birçok havuz sahipleri ve veliler farkında olmadıklarını çocuk sağlığı üzerinde uzun süreli olumsuz bir etkisi olabilir. Klor havuz suyunda kirletici yok olduğunda, yarattığı zararlı dezenfeksiyon yan ürünleri ve klorominler. Bu dezenfeksiyon yan ürünleri bazen yetişkinlikte bunları etkileyen, çocuk sağlığı üzerinde bir otoyol alabilir.

1. Havuz klor “tahriş edici dermatit:” neden

Havuz klor neden cilt tarafından oluşturulan Dezenfeksiyon yan tahriş olmaya. Bu tahriş kaşıntılı ve kuru cilt, kan çanağı ve yanan gözler, renksiz ve kuru saçlar ve genel rahatsızlık içerebilir.

2. Havuz klor bebeklerde bronşiyolit riskini arttırır.

Bronşiolit küçük çocuklarda ve bebeklerde sık görülen bir akciğer enfeksiyonudur. Bu Akciğerin küçük hava yollarında (bronşiollerde) ‘de tıkanmaya neden olur. Bronşiolit hemen hemen her zaman bir virüs neden olur. Yapılan bir çalışmada European Respiratory Journal iki yaşından önce klorlu havuzlarda yüzmek çocuklar bronşiolit artan bir risk olduğunu göstermektedir.

Bebeklikte klorlu havuzlarda yüzerek 3. İnsanlar yetişkinlik boyunca alerjik sensitizasyon ve astım riski artmıştır.

İki yaşın altındaki klorlu suda yüzen insanlar göre, klor havuz maruz kalmayan olanlara göre daha alerji ve astım gelişimi daha duyarlı European Respiratory Journal . Dezenfeksiyon yan ürünleri ve kloramin rahatsız edici ve solunum yolu sensitize ile alerji ve astıma neden olur.

Bir varken neden havuz klor risklere çocuklarınız maruz alternatif ?

Havuz klor cilt tahrişi, bronşiyolit riski ve yaşamları boyunca alerjik duyarlılığın ve astım olan bir artan şansı yol açarak çocuklarımıza yarardan çok zarar yapar. Bir toksik olmayan, klorsuz havuz su arıtma sistemi ile koruyucu önlem almaz. Şimdi Temizle Comfort’un ile can LifeGuard Teknolojisi .

Bir için tıklayınız klorsuz ev havuz .

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir