bilmediğiniz klor yaklaşık üç gerçekler

Ne aslında göz, deri ve solunum yollarında tahrişe neden klor olmadığını söylesem? Tahriş kloramin denilen dezenfeksiyon yan ürünlerinin geliyor.

Kloramin oluşturulur nasıl

Kloraminler vücut yağları, idrar ve ter gibi organik maddelerle klor reaksiyona sokulması suretiyle oluşturulur. Birçok havuzları havuz suyu girmeden önce duş saunadakilerin gerektiren Bu yüzden, ancak havuzda her kişi yağmuruna bile, klor hala kloraminleri üretecektir.

Bu havuz kokusu

Kloraminler da rezil neden  klor kokusu kapalı havuzlar. Kapalı havuzlarda, hava sirkülasyonu genellikle kötü ve böylece hava kloraminlerin ile doymuş hale gelir olduğunu.

kloraminlerin etkileri

Koku tatsız olsa da, kloramin de sağlığınız için tehlikeli olabilir. CDC uyarıyor bu tahriş edici rutin nefes neden olduğu ciddi solunum semptomları yanı sıra mantar ve bakteriler gibi tahriş edici diğer türlerine artan bir hassasiyet.

kloraminlerin tehlikeleri iyi bilinmektedir ve kelime yaymak ve dünyamızı daha sağlıklı bir yer yapmak için çalışıyoruz eylemci gruplar, ve diğerleri vardır.

Temizle Comfort’un ileri oksidasyon teknolojisi ile, havuzda hiçbir klor az olduğundan kapalı yüzme havuzu, kötü hava sirkülasyonu olsa bile, kloramin konsantrasyonu oldukça düşüktür. Temizle Konfor ayrıca yaymak yardımcı ve bir anda dünyayı tek havuz değiştirmeye çalışıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir