Vinil Havuz Sandalye Onarım

Renkli vinil askıları kullanan türü – Bugünün sonrası ticari havuz mobilya restrap konusunda olduğunu.

Onlar zayıflatmak önce Havuz sandalye kayışları genellikle 5 yıl veya daha fazla sürer.Bir yapın – sandalye ya da salon dışarı atmahavuz sandalye kayış onarım!

Havuz ve çim sandalye çemberleme en açık mobilya maç ve yıllarca sürecek% 100 bakire vinil yapılmış iki genişlik ve 10 renk gelir. Her rulo, 200 ayak, ya da yaklaşık 90 bantları içerir.

Havuz Salonu Sandalyeler-Askı Re nasıl

 

  • Vinil sandalye çemberleme ve plastik perçinler
  • Kumaş ölçüm bandı ve mutfak maşası
  • Tornavida, güç matkap, iyi makas
  • Bazı sıcak su, ama kaynar değil

 

BİRİNCİ AŞAMA: Vinil Sandalye Kayışlarını Cut & Kaldır

Değiştirilmesi vinil çember kesmek için makas kullanın.Sandalye veya şezlong demiryolu onları gevşeyin ve kayış ucunda keskin bir çekme ile perçin dışarı pop. Kalan perçin parçalarını kaldırmak için küçük bir tornavida veya pense kullanın.


İPUCU:
Çalışırken Bolt aşağı şezlong koltuklar alt raylar üzerinde sandalye veya bir yerde kum torbaları, yerde güvenli tutmak için.

Yeni Vinil Kayışlarını ölçün ve kesin: AŞAMA

Çoğu vinil havuzu sandalyeler ve veranda sandalye kenarlarına çift şal kullanın ve kayış iki çerçeve saran, ancak bazı açık sandalye kayışları yalnızca çerçeve etrafında bir kez sarın.
Çift şal sandalye veya şezlong için, bir tarafta perçin deliğinin üzerine bir bez ölçüm bandı tutun tarafta iki kez sarın ve karşısında çekin ve diğer tarafta iki kez sarın ve diğer merkezine ölçü almak delik.

Delik ölçümü için iyi bir delik (artı çerçeve etrafında bir ya da iki tamamladı) almak için ölçüm bandı sıkı çekin. Şimdi – vinil askıları sıkı streç, çünkü % 15 çıkarma ölçüm. Delik (artı tamamladı) toplam delik 33 ölçer Örneğin, “(28 inç bantlarını 33 cut” x 0.85 = 28.05 “).


İPUCU:
Tamamen ölçüm ve gerilim doğru olduğundan emin olmak için, tam olarak tüm vinil Çemberleme kesmeden önce bir kayış takın.

ÜÇÜNCÜ AŞAMA: Hazırlık ve Isı sizin Vinil Çemberleme

Doğru uzunlukta vinil kayışları kestikten sonra, 45 ° kama kesim her iki ucunda köşelerinde keserek, köpek kulak uçları bazı iyi makas kullanın. Sonra sonuna yakın, merkezde, her kayış sonunda bir delik yere bir matkap ucu kullanın. Her ucunda delikten yeni bir plastik perçin itin, ikisi de aynı şekilde karşı karşıya.


İPUCU:
köşeleri kesmek için ağır makas kullanın ve 3/8 ucundan “matkap ucu temiz bir delik, 1/4 kesmek için”.

DÖRDÜNCÜ AŞAMA: Vinil Kayışlarını Isı

Büyük bir çelik tencereye, bir soba üst veya gaz ızgara, yaklaşık 200 ° ‘dir suda vinil kayışları ısıtın. Su kaynamaya izin, ama sadece köpüren altında tutmayın.Malzemenin sıcak su içinde 2-3 dakika yumuşatmak için izin veren bir anda 2-3 kayışları ekleyin.


İPUCU:
Sıcak su ile temas onların renklerini kanama olabilir renkli eldiven, giymeyin.

BEŞİNCİ AŞAMA: Yeni Vinil Sandalye Çemberleme kurun

Soğuyunca önce tek kayışı çekin ve hemen yüklemek için maşa ya da eldiven kullanın. , Bir tarafta perçin in-Pop perçin etrafında iki kez sarın ve diğer tarafa bunu germek değil, delik üzerine, bu yüzden bunu iki kez sarın ve diğer perçin de zorlayabilir. Bu uzman tarafından gösterildiği gibi, delik üzerine kaydırın böylece Sonra vinil yukarı çekinFlorida Patio .


İPUCU:
Eğer kalan vinil kayışları kesmeden önce, soğuduktan sonra ilk kayış kolayca yükler emin olun ve iyi gerginlik ol.


Yeni Sipariş vinil sandalye Çemberleme 200 ft rulolar halinde satılan, bir paket plastik perçin ve havuz sandalyeler restrap ve şezlong satın alma yarı fiyatına üzerinde tasarruf, kendinize bir salonu yeni havuz mobilya !

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir