Yüzme Havuzu ve Süs Havuzu Örtüleri

Yüzme Havuzu

Bir yüzme havuzu güvenlik kapağını satın alırken, bir seçim, bir kafes kapağı ve sağlam bir kapak arasında yapılmalıdır.Bir karar vermeden önce, her birinin artılarını ve eksilerini bilmek yardımcı olur.

Bir örgü emniyet kapağı iki tip az pahalıdır. Mesh kapakları kolay kurulum ve kaldırma için izin hafiftir. Kapaklar ayrıca havuzun dışına büyük enkaz tutarken su süzülmesini bekleyin Mesh. Kuru kez kapağın üstüne herhangi enkaz bir yaprak üfleyici ile kolayca çıkarılabilir. Ancak, örgü kapakları havuzu ulaşmak için ışık ve UV ışınlarına küçük bir miktar izin veriyoruz. Su dezenfektan düşük alırsa bu yosun büyümesini hızlandırmak edebilirsiniz.

Süs Havuzu Örtüleri

Bir örgü veya bir katı kapak arasındaki seçim kişisel tercihi ve bütçe aşağı gelir. Ya tek hizmet yılını verip kış aylarında enkaz ücretsiz havuz tutabilirsiniz. Kapak sizin için doğru karar daha fazla yardım için, bizim için tıklayınızBir katı kapak örgü daha pahalı bir seçenektir. Ayrıca havuz girmesini yağmur suyu ve enkaz tutarken Katı kapakları, güneş ışığı ve UV ışınlarının% 100 engelleyin. Katı kapakları Kafes tahliye paneli veya bir kapak pompası biriyle sipariş edilmelidir. Bunlar üst toplanması ve güvenlik soruna neden su önleyecektir. Eğer sağlam bir kapak kullanıyorsanız bahar berrak su ile havuz açarak çok daha iyi bir şans var.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir