havuz suyunda metal sorun mu var?

Senin havuz suyunda metal sorun mu var?

Çoğu insan, bir çirkin bir leke görünene kadar onların sudaki metalleri olduğunu fark yoktur. Metal lekeleri klor eklendikten sonra sık kısa süre görünür ya da yüzme havuzu sonra granül klor ile şok olduğunu. Metal lekeleri en yaygın iki türü demir ve bakır vardır ve yüzme havuzu suyu kontrol ederken test en yaygın metallerden ikisidir. Demir, bakır, yeşil görünmesini yüzme havuzu bitirmek veya su neden olurken pas renkli lekeler, havuz bitirmek gelişmeye neden olabilir.Bakır çok sayıda mineral sistemleri, İyonlayıcıları yanı sıra algeasitlerin bulunabilir.

Tipik olarak, metal suyun her vücutta var.Bununla birlikte, metal kaynak suyunun tek vücut diğerine farklı olabilir. Havuz suyunda metallerin en yaygın kaynaklarından bazıları büyük olasılıkla kendi arka bahçesinde oturuyor. Eğer havuz bir ısıtıcı var mı? Bakır ısı değiştirici yüzme havuzu suyu girmek için metal neden yüzünden kötü bir kimyasal dengesi aşağı kırabilir. Son zamanlarda yüzme havuzuna bir algaecide eklediniz mi? Birçok algaesidler suda bulunabilecek yosun öldürmek için bakır içerir. Yüzme havuzu suyu girme ve lekeleri neden metalleri önlemenin en iyi yolu her zaman tavsiye edilen sınırlarda dengeli sizin kimyasalları tutmaktır.

Eğer yüzme havuzu suyunun metalleri var yaparsanız, şekillendirme lekeleri önlemek için kenetleyicinin küçük bir montaj kullanmanız gerekecektir. Bir tecrit edici suda metallere bağlanan ve yatırma çirkin lekeler önlenmesi engel olur. Sekestranları yavaş yavaş kenetleyicinin bir haftalık ya da aylık dozu ekleyerek metal birikimi kontrol etmek ve yüzme havuzunda sorunlarını önlemek için rutin bakım parçası olmaya ihtiyaç olacağı anlamına gelir havuzu, yıkmak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir