Benim Yüzme Havuzu için ve süs havuz iyi filtre Markası Nedir?

Benim Yüzme Havuzu  iyi filtre Markası Nedir

Bu müşterilerimizin çok bize yılın bu zamanı sormak ortak bir sorudur.Bizim cevap hep aynıdır. Biz sadece bir müşteriye cevap “Peki, bu bağlıdır.” Önce kullanmak için kullanılabilir filtrelerin ne tür bilmemiz gerekir. Biz en yaygın üç yüzme havuzu filtreleri bir açıklama dışarı listeledik.

    • Kum Filtresi: yüzme havuzu filtre en yaygın türü. kum filtresi, genellikle şekli yuvarlak olup, plastik veya fiberglas kabuk ya olduğunu. kum pompası sistemi aracılığıyla su iter gibi aslında su filtreleri budur. Bir kum filtresi, bir mikron (parçacık) .30 boyutunu suyu filtreleme yakalayabilir. Haftada bir kez geri gereken kum filtresini temizleyin ve tipik kum her 3 yılda bir yeni kum ile değiştirilmesi gerekiyor için. Ayrıca, kum filtrenin ön maliyet Havuz filtrasyon en pahalı şeklidir.
    • Kartuş filtre: kartuş filtre şeklinde tipik dikdörtgen ve plastik veya fiberglas kabuk ya olduğunu. Kartuş pompa sistemi aracılığıyla su iter gibi aslında su filtreleri budur. Kartuş kum filtresi yaptığından daha suyun filtre daha iyi bir iş yapar. Aslında, kartuş tipi bir filtre, bir mikron (tane) 0,10 büyüklüğü suyun filtre yakalayabilir.Kartuş filtresini temizlemek için, filtrenin içinden kartuşlarını çıkarmak ve onları durulayın gerekir. Bu kartuşlar, en azından her 3 ayda bir temizlenmesi tavsiye edilir; Bununla birlikte, mevsim ve temizlikleri daha sık daha gerekli olabilir havuz genel kullanımına bağlı olarak.Ayrıca, kartuş filtre, bir kum filtresi daha eksiksiz olarak daha pahalıdır.

Süs Havuzu  için iyi filtre Hangisidir.

  • DE Filtre
    DE filtresi: çok plastik ya ya fiberglas kabuk ve dikdörtgen bir şekil olduğu gibi DE filtre kartuşu benzer. Diatom toprak açılımı DE, o mont filtrenin içinde bulunan ızgaralar bir tozdur ve DE toz suyu filtrelemek için kullanılıyor aslında ne olduğunu. DE filtre su filtreleme zaman 0,03 boyutunu bir mikron (parçacık) yakalayabilir gibi bir yüzme havuzu için filtrasyon en iyi şeklidir. DE Filtreyi temizlemek için, genellikle her 3 haftada bir geri yıkama; Eğer kevgir daha DE tozu ekleyerek geri yıkama sonra filtreyi “-charge re” gerektiğini ancak. Ayrıca her 3 ayda bir filtre içindeki ızgaraları kaldırmak ve temizlenmesi tavsiye edilir.DE filtre yüzme havuzlarında kullanılan en pahalı filtrasyon.

Yani, yüzme havuzu için en iyi filtre hangisi? Yine, tüm bağlıdır. Eğer bir bütçe ise o zaman daha ekonomik kum filtresi ile gitmeye karar verebilir.Veya, ekstra para iyi DE filtresi ile mevcut en iyi filtrasyon harcanan olabilir karar verebilir. Ya da, sadece ortada buluşuruz ve kartuş filtre ile gitmeye karar verebilir. Günün sonunda, tüm üç filtreleri çok iyi işlerini yapmak çünkü yapmak ne seçim ile mutlu olacak. Size filtrasyon değiştirmeden önce havuz ekipmanları sisteminizi kontrol için yerel havuz profesyonel danışmanızı öneririz yoktur. Havuz profesyonel.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir