Yüzme Havuz Problemleri Genel Bakış.

Havuz problemi bakış Yüzme
Yüzme havuzları, açık su sistemleri ve sürekli çevre yanı sıra havuzu kullanarak yüzücüler tarafından etkilenmektedir.

Yağmur, rüzgar ve güneş bütün suyun saflık ve berraklık üzerinde bir etkiye sahip. Tabii ki, bu yüzden böyle bir havuz suyuna ter, idrar, losyonlar ve yağlar gibi yabancı partiküllerin tanıtan, yüzücüler yapmak.

Temiz, sağlıklı bir yüzme havuzu bakımı biz çeşit ihtiyaç sterilize temiz ve berrak havuz suyu tutmak ve yüzmek isteyenler için hastalıkları önlemek için. Bu genellikle kullanımı ile elde edilmektedir , klor karsinojenik olduğu gösterilmiştir. Gibi alternatif temizleyiciler, Havuz Sihirbazı , büyük ölçüde klor ve bir yüzme havuzu gerektiren diğer kimyasalların miktarını azaltır.

dengesi ve miktarı kimyasallar bizim havuza koymak, bu nedenle bir görüş sağlığı açısından son derece önemlidir – biz neden hastalık potentialy olabilir bakteri, virüs ve mantar var bir yandan, diğer yandan, yüzme havuzu kimyasalları biz Bize neden fiziksel zarar ekleyin. Ne yazık ki sadece nispeten zararsız görebilir siyah algler ve yeşil algler havuz suyunda bulunan, gerçekten zararlı bakteriler, virüsler ve mantarlar çıplak gözle görünmez kalan. Havuz yosun varlığı dolayısıyla gerçek bir sağlık riski yaratıyor, bakteri büyümesini destekler.

Düzenli sayesinde havuz bakım , biz havuzbaşı sağlıklı ve keyifli kez sağlayabilirsiniz. Onsuz, biz sıkıntı ve hastalık emin olabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir