Havuz Sihirbazı Avantajları

Havuz Sihirbazı önemli avantajları şunlardır:

  • İndirimli klor kullanımı. havuzuna eklenen klor miktarı% 75’e kadar azaltılabilir. Bakır ve gümüş hatta klor kullanmadan çok etkili olacağını dezenfektanlar bulunmaktadır.
  • Üstün su sanitisation yalnız tek bir yönteme göre. Bakır, gümüş ve klor düşük konsantrasyonlarda (0.5ppm) kombinasyonu, bir “çok üstün” etkisi sağlar; yani bunların kombine etkinliği, tek başına ölçülen her etkinliğinin toplamından daha büyüktür.
  • Su testi Azaltılmış ve havuz bakımı . Havuz Sihirbazı yüklü olan su daha istikrarlı hale gelir ve daha az ayarlamalar gereklidir.Öldürülmesine yarar ve çöktürücüdür kullanımının durdurulmasını yaptığı gibi alt klor kullanımı, daha kararlı bir pH’ı demektir.
  • Bir Sağlar sağlıklı bir çevre . Havuz bakteriler, virüsler ve alglerden elde serbest kalıyor. Klor kullanımı azalır ve böylece (yan ürünleri de zararlı olduğu kloramin, klorlanmış hidrokarbonlar ). çevreye zararlı havuz kimyasalları kullanılması (klor, asitler, alkaliler) azaltılabilir veya gereksiz (algaesidler, flokülant / Koagülant) yapılır.
  • Sağlığını korur . Yukarıda zikredildiği gibi, by ürünleri zararlı klor azaltılır. riski bulaşıcı hastalıklara (ishal gibi) tek başına klor kullanılarak havuzların daha düşüktür. su, aynı zamanda daha yumuşak hale gelir; yanan gözler ve boğaz artık.
  • Ekonomik . Havuz kimyasalları tasarruf para hesaplayarak, size aslında bir Havuz Sihirbazı yükleyerek tasarruf edebilirsiniz göreceksiniz.
  • Azaltılmış stres . Bir daha asla sizin havuz yeşil bir gecede döndü bulacaksınız. Siz, aileniz ve arkadaşlarınızla havuz, güvenli ve bulaşıcı hastalıklardan ari olduğunu bilerek, gönül rahatlığıyla yüzebilirsiniz. Ve artık bu “hızlı düzeltmeleri” ve öldürülmesine yarar şişeleri yerel havuz dükkana koşuyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir