Havuz bakımı

Temiz, berrak bir yüzme havuzu sağlanması, çabalarımız başlıca iki alanda yoğunlaşmıştır: korumak veya ayar kimyasal dengesini havuz suyunun, kaldırma istenmeyen kir yüzme havuzundan ve yabancı partikülleri.

Havuz suyunun kimyasal denge biz hatırlıyorum havuz kimyasalları eklenerek muhafaza edilemez. Biz düzenli olarak gerek havuz suyu testiile ve seviyelerini ayarlamak havuz kimyasalları eklenerek havuz suyu test sonuçlarına göre.

Yüzme havuzundan istenmeyen maddelerin uzaklaştırılması için, biz bir su güveniyor dolaşımı ve filtreleme sistemi . Bizim yüzme havuzları düzenli fırçalama ve vakumlama havuz suyunda yabancı madde minimum garanti eder. Tabii ki biz de filtreyi kendisi temizlenmesi ve gerektiğinde Filtrasyon orta değiştirmeniz gerekiyor.

Eğer havuz suyu kimyasını dengelemek gerekebilir nasıl her kimyasalın çok belirlemek amacıyla, bazı sağladık yüzme havuzu hesap tahmin çalışmaları almak.

Düzenli havuz bakım programı havuz problemleri önlemek ve havuz suyu sorunları önlemek için yardımcı olabilir. Tedbir tedaviden daha iyi ve çok daha kolaydır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir