Doğal yüzme havuzu ve Süs Havuzu

Doğal yüzme havuzu

Tüm havuzlar eşit yaratılmıştır. Bazı çimento ve bazı gemiler, koridorlar bazı yürüyüş ve tramplen bazı fakat kimyasalların kullanımı ve ben çevre veya yerel yaban hayatı, olarak da bilinen doğal havuz (yararlı olanını bulmak için henüz gölet veya yüzme havuzları gölet), geleneksel havuz tersidir.

Doğal yüzme havuzu ve Süs Havuzu

Doğal yüzme havuzu ve Süs Havuzu

Doğal yüzme havuzu ve Süs Havuzu

Doğal yüzme havuzu nedir?

Doğal yüzme havuzu kum ve taş yerine çoğu havuzları inşa edilmesi beton veya fiberglas süs havuzu yapımı gövdesini kullanır.
Doğal havuzları da su filtreleme için su bitkileri yerine klor kullanıyor, ve hatta şu anda kendi havuzlarda kullanmak, küçük Sıyırıcılarımız ve filtreleri kullanabilirsiniz. Eğer balık hayranı iseniz bile daha iyi, sen (bir bütün olarak filtre ve ekosistemi yardımcı olacak ve tüm deneyim eklemek) balık ekleyebilirsiniz. Dalış herkes?
Tipik olarak, doğal havuzlar başında sadece bir kez yapılmalıdır ve bazen taçlandırdı. Daha da iyisi, her yıl havuzu boşaltmak zorunda ve kışın havuzu bile buz pateni yapabilir! Yok
Doğal yüzme havuzu daha doğal görünmesi için ve arka karışmasına varolan havuzuna sahip olabilir.
Havuz Isıtma pahalı olabilir, ancak doğal havuz sizi (85 derece yakınında yüzme için ideal sıcaklık) daha fazla ısı istiyorsanız, siz de, güneş ısıtıcı / mat yükleyebilirsiniz sıcak olma eğilimindedir olabilir.
Doğal havuz maliyeti neredeyse geleneksel bir yüzme havuzunda aynı şekilde inşa edilmiştir (bir havuz, malzeme oluşturmak için nasıl bağlı, bitkiler, pompalar, filtreler ve diğer hususlar ayarlanır). Bununla birlikte, içeriği bir geleneksel bir havuz çok daha düşüktür. Zaten bir havuzu var ve havuz onları dönüştürmek isteyenler için, maliyeti de yeni inşaat çok daha az olacaktır.

doğal yüzme havuzu, tüm geleneksel bir yüzme havuzu lüks ve sunamıyoruz geleneksel havuz daha çok daha fazla avantajlar sunar. Eğer bir yüzme havuzu inşa etmek planlıyorsanız, / kimyasal içermeyen, ya da belki sadece, büyük bir koi yüzmek doğal havuz düşünebilirsiniz bir alternatif istiyorsanız gerekir. Eğer doğal bir havuzda havuzunu dönüştürme hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ya da yeni bir marka oluşturmak istiyorsanız, daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Suda görüşürüz!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. adak dedi ki:

    Teşekkürler yorumlar için yinede güzel çalışma olmuş ama havuz yapımı kolay bir iş degil sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir